Eğitim Akademisi

Eğitim Akademisi, BDU’nun uluslararası standartlarda hazırladığı bir programdır. “Eğitim Hayattır.” mottosuyla yola çıkarak hazırlanan bu programın amacı; eğitim faaliyetlerini tek çatı altında toplayarak, topluma katkı sunmaktır.

Eğitim Akademisi’nden öğrenciler, akademisyenler, araştırmacılar, proje geliştiriciler, girişimciler, uzmanlar, meslek sahipleri, sivil toplum kuruluşları yönetici ve üyeleri, şirket çalışanları, yönetici adayları, kamu kurumlarında çalışanlar, kişisel gelişimini güçlendirmek isteyenler dahil olmak üzere, eğitimin gücüne inanan herkese kapımız açıktır.

BDU Eğitim Akademisi, “Hayat Boyu Öğrenme Mantığı” ile hayata geçirilen ve toplumun tüm kesimlerinin eğitim fırsatlarından yararlanmasını sağlamayı hedefleyen bir oluşumdur. Bu eğitimler hem mesleki alanda hem de akademik alanda olacaktır. Bilginin toplumun tüm paydaşlarına dağıtılması gerektiğine inanan BDU, bu ilkeden yola çıkarak, Uluslararası Gelecek Üniversitesi ( http://www.infu.com.tr ) ile yaptığı İşbirliği Protokolü çerçevesinde, “Sertifikalı Eğitimler” düzenleyecektir.

Eğitim Programları, İçerik ve Tarihleri Ayrıca Duyurulacaktır.