BDU, “Türkiye-Meksika-Karayipler Gayrimenkul İşbirliği Zirvesi” Düzenledi

SKY Stars ve Century 21 (ABD) tarafından düzenlenen ve Türkiye Ayağını BDU Diplomatlar Birliği’nin üstlendiği, “Türkiye-Meksika-Karayipler Gayrimenkul İşbirliği Zirvesi,” 1 Mayıs Pazartesi Günü İstanbul’da Holiday Inn Otel’de yapıldı. “Kapalı Devre” yapılan toplantıda, Türkiye’de başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Antalya, Tekirdağ gibi illerde gayrimenkul alım-satımı ve ticari yatırımlar ele alındı. Zirve’ye 16 yabancı yatırımcı ve 20 Türk şirketi katıldı. Yapılan B2B görüşmeler sonucu, 6 farklı işbirliği ve yatırım anlaşması imzalandı.
BDU Diplomatlar Birliği ile Meksika-Karayipler Global Ticari İşbirliği Anlaşması, bunlardan biriydi. Ayrıca Gobarnarte Comp (CEO Jorge Ivan)-Platinum Group (Başkan Ferdi Erdoğan) ve Özkan General Trading Kuveyt (Başkan Nalan Özkan) arasında da gayrimenkul-yatırım ve alım-satım konusunda anlaşma imzalandı.
SKY Stars ve Century 21 (ABD) tarafından düzenlenen ve Türkiye Ayağını BDU Diplomatlar Birliği’nin üstlendiği, “Türkiye-Meksika-Karayipler Gayrimenkul İşbirliği Zirvesi”nde BDU Başkanı Musa Karademir ve BDU Başkan Yardımcısı Nalan Özkan bir konuşma yaptı.
SKY Stars ve Century 21 (ABD) tarafından düzenlenen ve Türkiye Ayağını BDU Diplomatlar Birliği’nin üstlendiği, “Türkiye-Meksika-Karayipler Gayrimenkul İşbirliği Zirvesi,” sonunda verilen kokteyl daveti ile sona erdi. Davet sırasında B2B, B3B gibi görüşmeler deva etti.